Уважаемые туристы, предоставляем трансфер 24 часа. Телефон для связи +90 531 498 2872 WhatsApp

Müşteri Hizmetleri

+90531 498 28 72

Hakkımızda

 

Salsa Kemer Rent A Car, ihtiyaçlarınızı yüksek hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarla karşılamak için hizmetinizdedir. 

1994 yılında Salsa Rent A Car adıyla kurulan şirketimiz,  

Araç filomuz sürekli olarak yenilenmekte ve enstrumanlarımız her kiralama öncesinde titizlikle güvenlik kontrolünden geçirilmektedir. 

Kaliteli hizmet, satın alan memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek  senesinde kurulan1994  Salsa Rent A Car, Kemer'de araç kiralama hizmeti veren kiralama şirketlerinden biridir.
Ustalaşmış ekibi ve üstün araç filosu ile farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan Salsa Rent A Car’ın ürün yelpazesinde ekonomik sınıf çalgılardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmaktadır. Ayrıca her tür alan kişi beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri,Dizel yakıt seçenekleri,uygun elastiki bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz.

Mevcut satın alan profilimizin büyük bölümü firmamızdan daha önce araç kiralayan yerli ve yabancı turistlerden oluşmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

 

Salsa Kemer Rent A Car is at your service to meet your needs with high service quality and reasonable prices. Our company was established in 1994 under the name of Salsa Rent A Car, Our vehicle fleet is constantly renewed and our instruments are rigorously inspected before each rental. Founded in 1994 by adopting the principles of quality service, customer satisfaction and honest work, Salsa Rent A Car is one of the car rental companies in Kemer. Salsa Rent A Car, which offers alternatives suitable for different needs and expectations with its expert team and superior vehicle fleet, has various models ranging from economic class instruments to luxury vehicles created for VIP services. In addition, to meet the expectations of all types of people to meet the expectations of manual / automatic gear options, diesel fuel options, we serve with a suitable fleet of flexible rental vehicles. A large part of our existing purchasing profile consists of domestic and foreign tourists who rented vehicles from our company before. Wherever you are in the world, you can reach it 24/7.

gıda takviyesi gıda takviyesi